• OLIMPIADY

• Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie

• Michał Mandes z klasy III D-G zakwalifikował się do etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

• Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

• Katarzyna Zdończyk z klasy III D-G awansowała do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Uczennica jest w eliminacjach okręgowych i zajęła 7 miejsce w województwie mazowieckim.
          Etap centralny odbędzie się 25.05.2022. Gratulujemy i trzymamy kciuki!!

• Etap Szkolny Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

• 30.11.2021 odbył się etap szkolny Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, w której udział wzięło 23 uczniów z naszej szkoły. Do etapu okręgowego awansowała Katarzyna Zdończyk z klasy III D-G. Gratulujemy Kasi awansu i życzymy dalszych sukcesów.

• Warszawska Olimpiada Młodzieży

• Maciek Chojnacki z 3 B jest tytanem pracy i prawdziwym walczakiem. Przebojem uzyskał V miejsce w biegach przełajowych w Dzielnicy Wola i pokazał ponadprzeciętne możliwości reprezentując XII Liceum podczas tegorocznej mocno obsadzonej Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. 20-te miejsce uzyskane we wspomnianych zawodach - na tym poziomie rywalizacji - to naprawdę dobra lokata.

• Etap Centralny Olimpiady Wiedzy o III RP

• W dniu 19.06.2021 r. odbył się etap centralny Olimpiady Wiedzy o III RP, w której uczeń naszej szkoły Paweł Radzik z klasy III D, uzyskał tytuł laureata, zajmując 14 miejsce w Polsce. Gratulacje dla Pawła wraz z życzeniami dalszych sukcesów.

• Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

• Dnia 12.06.2021 odbył się etap centralny Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym, w której uczeń naszej szkoły Paweł Radzik z klasy III D, uzyskał tytuł laureata, zajmując 15 miejsce w Polsce. Gratulacje dla Pawła wraz z życzeniami dalszych sukcesów.

• Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

• Dnia 5.06.2021 odbył się etap centralny Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, w której uczeń naszej szkoły - Paweł Radzik z klasy III D, uzyskał tytuł laureata, zajmując 13 miejsce w Polsce. Gratulacje dla Pawła wraz z życzeniami dalszych sukcesów.