Uczymy się nie dla ocen, ale dla wiedzy - wtedy mamy największą satysfakcję z własnej edukacji. Jednak każdy, nawet najbardziej wytrwały uczeń musi kiedyś odpocząć. Za nami najprzyjemniejszy dzień roku szkolnego, czyli jego uroczyste zakończenie. Zapraszamy na krótką relację z pożegnania uczniów i rozdania nagród. Wydarzenie rozpoczęła od pięknej przemowy p. Dyrektor Elżbieta Wysmołek, która wręczyła nagrody i dyplomy uczniom ze świadectwami z czerwonym paskiem, oraz tym, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen.
Oprócz tego swoje nagrody wręczyli wychowawcy każdej klasy, nauczyciele WF-u za dzielnicowe zawody pływackie, w których nasza szkoła zajęła II miejsce. Wyróżnienia i podziękowania otrzymali także: Samorząd szkolny, Szkolne Koło Wolontariatu, zespół zajmujący się nagłośnieniem, uczestnicy Tygodnia Gier Umysłowych, aktorzy z Koła Teatralnego, laureaci konkursu szekspirowskiego, sportowcy oraz wszyscy, którzy byli szczególnie zaangażowani w życie szkoły.
Na koniec głos zabrał Hubert, przerowdniczący Samorządu Szkolnego, który złożył całej społeczności szkolnej piękne życenia.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów za tytaniczną pracę w tym roku szkolnym. Przyjmijcie także życzenia wypoczynku, słońca, pogody, wyjazdów, wspaniałych koncertów i wakacyjnego chillu. Bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!